/ Úniková hra

Koncept „únikovek“ přichází z počítačových her s názvem „Escape the room“. Únikové hry jsou založeny na stejném principu, ovšem vše se místo počítačového prostředí odehrává v tom reálném. Tým zpravidla 2 – 5 lidí je uzavřen do tematicky laděné místnosti a jeho úkolem je dostat se ven ve stanoveném časovém limitu. Každá místnost má svůj příběh. Vy se pomocí logického myšlení a řešením různých hádanek, šifer a hlavolamů prokousáváte hrou dál a dál. Odemykáním různých zámků a využíváním technických vymožeností se dostáváte až k danému cíli, většinou opuštění místnosti. Ke všemu je potřeba pouze selský rozum – nic víc. Při hře si dobře otestujete týmovou spolupráci a komunikaci – proto jsou únikové hry často vyhledávány jako teambuildingové akce. Troufnete si?

POZOR: Tento druh zábavy je vysoce návykový!!!

/ ARMAGEDDON PROJECT

Na planetu Zemi se řítí asteroid, který bude mít po dopadu katastrofální následky. Pro podobné případy v minulosti vznikl ve Vesmírném Kontrolním Centru utajovaný projekt pod označením: “ARMAGEDDON PROJECT“. Ten spoléhá na účinnost mimozemské technologie, která byla nalezena při archeologických vykopávkách v Gíze. Nyní je třeba tuto technologii uvést do aktivního režimu a s její pomocí zneškodnit blížící se asteroid. Bohužel většina dokumentace k technologii byla zničena při požáru archivu a bývalá obsluha kvůli utajení není známa. Proto jste byli povoláni Vy a osud celé planety teď máte ve vlastních rukou. Katastrofě bylo v minulosti již několikrát zabráněno, ale doba ledová je důkazem, že to není pravidlem… Čas běží…

2 – 5 OSOB
60 MINUT
1500 KČ

/ Rezervace

Načítám rezervační systém…

/ KOUPIT VOUCHER

 

V případě zájmu zakoupení VOUCHERU na únikovou hru ARMAGEDDON PROJECT nás kontaktujte emailem nebo telefonicky – obratem Vám zašleme platební údaje pro platbu převodem na bankovní účet.

Po přijetí platby Vám ihned zašleme podkladové materiály ke hře + VOUCHER s unikátním kódem.

V urgentních případech jsme po domluvě schopni zaslat vše ihned bez čekání na příchozí platbu.

/ FAQ – Často kladené dotazy

/ GALERIE

/ Kontakt

  http://exitinlimit.cz
  info@exitinlimit.cz
  +420 720 145 305
  Pernerova 502/50 186 00 Praha 8